Four seasons, many springs and one secret.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  TaglistaTaglista  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Change face
Név:

Jelszó:



Discord Server
Csevegő

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) 2022-06-26, 16:31-kor volt itt.
Legutóbbi témák

Alex & Rio Emptyby Rebecca Wilson 2022-09-25, 23:47

Alex & Rio Emptyby Theodore Magnus 2022-09-20, 19:49

Alex & Rio Emptyby Wyatt Evans 2022-09-15, 15:06

Alex & Rio Emptyby Clay Qnus 2022-09-09, 14:06

Alex & Rio Emptyby Admin 2022-09-08, 23:50

Alex & Rio Emptyby Alexander Shawn 2022-09-07, 19:45

Alex & Rio Emptyby Vendég 2022-09-01, 15:02

Alex & Rio Emptyby Matthew Montgomery 2022-08-21, 15:26

Alex & Rio Emptyby Andrew Monterrei 2022-08-14, 21:40

Alex & Rio Emptyby Michael Kolbeck 2022-08-14, 18:12

Alex & Rio Emptyby Alice Kolbeck 2022-08-08, 19:43

Alex & Rio Emptyby Alice Kolbeck 2022-08-08, 18:02

Alex & Rio Emptyby Rebecca Wilson 2022-08-08, 16:07

Alex & Rio Emptyby Gavin Fraser 2022-08-08, 14:21

Alex & Rio Emptyby Vendég 2022-08-08, 13:29

Alex & Rio Emptyby Julien Matthewson 2022-08-05, 23:55

Alex & Rio Emptyby Clea Garrison 2022-08-04, 20:12

Alex & Rio Emptyby Michael Kolbeck 2022-08-02, 18:53

Alex & Rio Emptyby Colin Wilson 2022-07-31, 11:18

Alex & Rio Emptyby Bianca Henderson 2022-07-27, 15:47

Kredit
A fórumon szereplő kódokat és dizájnt készítette: Thea

A képeket, leírásokat az adminok készítették, a google kereső motorján található információkat tartalmazzák.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
2022-09-07, 19:45


Who chases who?

Nyomozóként hogyne érdekelnék a szennyes kis ügyei, ám hétköznapi embernek adom elő most magam.
- Hol érdekel engem a maga szennyese? - hátrébb is lépek, az arcomra is ki van írva, nem az érdektelenség, hanem az, hogy csak folytatja, holott szóltam, nem foglalkoztat.
- Egészségükre, és jó magának. - engem parasztnak már igen, a bunkó a második nevem.
A mosolya meg... egyértelműen az, ami árulkodó. Befutottál a csőbe, kisanyám.
- Mondja ezt a kocsikulcsának... - ha nem akar térdelni, akkor nem teszi. Majd magyarázkodik nálam, a kihallgatóban, az is megfelel. De az még egy kicsit odébb lesz. Egyelőre nagyon nem úgy néz ki, hogy bármi is lenne ebből, igaz, nem is akartam. Még kell egy kis idő, de már megvagy, szépségem, előlem aztán nehéz elillanni, ha már egyszer rád bukkantam.
- Ezek szerint helybeli. - bólintok, valójában azzal értve egyet, hogy valaki itt gyilkos, és az nem én vagyok. Én a zsarubácsi vagyok, aki elkapja a rosszkislányokat. Wá, már a munkám elején is rühelltem az ilyen kijelentéseket.
- Akkor nem helybeli. - még egy pipa, és még be is vallja. Megy ez.
Szép csapda! Dehogy adom meg neked azt az élvezetet, hogy minden úgy legyen, ahogy te akarod! Az ostobák most biztosan elgondolkodnának azon, hogy nahát, milyen jól forgattam a lapot, még fel is ajánlja!
- Felesleges. Van taxi is a világon. Ellenben, ha gondolja... nem, ha csak egy óra, míg a találkozója lesz, akárhol is legyen, bőven van ideje, így is eleget raboltam az idejét. Viszlát, hölgyem. - azzal valóban kifordulok az utcából, s feltartom a kezem, jelezve az egyik taxisnak, aki ki is kanyarodik az útra, s beáll elém.
Vissza az elejére Go down
Alexander Shawn
Ember
Alexander Shawn
Age :
40
Hozzászólások száma :
4
Join date :
2022. Jun. 26.

2022-08-04, 20:57


To Alex;

Szélesen elmosolyodom, ahogy szkeptikusan reagál rá. Jaj már szinte sajnálatot érzek, ahogy igyekszik elrejteni az érzelmeit előlem. De a feromonok és a szívverése mindent is elárul. Annyira jó érzés, hogy ennyire könnyű vele a játék.
- Mindig annyit csacsogok, szakmai ártalom. Mondjuk engem nem zavar kiteregetni a szennyest – kacér mosoly jelenik meg a szám szélén. A férfiak tagadják, nem akarnak a mocskos titkokat hallani. Mert az alfa hím sosem akarja hallani, hogy az áhított nősténnyel mi történik a négy fal között, főleg, ha egy másik hím is szóba kerül. Arról nem beszélve, hogy az említett férfi nem is létezik. Nincs kedvem most ilyen szórakozáshoz, inkább azzal játszom, aki itt áll személyesen. Vele legalább élvezetes, és még a ruháimat sem kell levenni.
- Még egyik férfi sem nevezett csúnyának. Főleg, ha az ember nyomában van – szinte állatias mosoly kúszik az arcomra, ahogy közelebb hajolok hozzá, hogy a fülébe súgva borzoljam az idegeit.
- Én nem az vagyok, aki letérdel egy mocskos sikátorba – elhúzódva tőle kacsintok rá végül pedig karba font kezemmel jelzem, hogy teljesen komolyan gondoltam minden szavamat. Attól, hogy játssza a hülyét, tudom jól, hogy ki ő. Nem rossz a memóriám. Arról nem is beszélve, hogy az illata annyira különleges, hogy belém éget, minden egyes apró feromon, amit kibocsájt, akarva, akaratlanul.
- Nem, ez az utca sehova nem vezet. Ide szoktak elbújni az emberek, ha épp úgy érzik, hogy a nyomukban vannak. Persze ez a legjobb hely gondolom egy gyilkossághoz is. Főleg, hogy elég sok hullát találnak a környéken – elkomorodom, szinte már játszi könnyedséggel mutatom a félelmet, mint egy elveszett kislány. Aki retteg, hogy rossz környékre tévedt és bármikor megjelenhet valaki, aki megölhet. Még viccnek is rossz, mert senki nem tudja, mi rejtőzik egy törékeny test mögött.
- Néha olyan ez a város, mint egy labirintus, bármerre mész, szinte biztos, hogy falakba ütközik az ember. Az elején nekem sem sikerült megtalálni a megfelelő utakat – legyintek, mintha tényleg eltévedtem volna. Istenem, hogy az emberek mennyire naivak. Bármit is mondhatnék simán elhinné.
- Esetleg segítsek oda találni? A céges megbeszélésem úgy is egy óra múlva kezdődik, van időm – bájosan felajánlom minden segítségemet. Valamiért a közelébe maradnék, hogy jobban megőrjítsem. Ez már az én rögeszmém is lett.
Vissza az elejére Go down
Rhionan Keller
Farkas
Rhionan Keller
Age :
157
Job/hobbies :
Bankár
Tartózkodási hely :
Colorado Springs
Hozzászólások száma :
4
Join date :
2022. Jun. 19.

2022-08-03, 21:41


Who chases who?

- Hát hogyne.- tekintek rá, mert én ugyan be nem veszem, legfeljebb az aktuális szobapincsijével tenné, de azt is inkább a hálóban. A cigi maró szaga hamarabb árad belőlem, mint a hit, hogy van neki párja. A sörből nem tudtam inni, akármennyire is szerettem volna, még ha mentes is. Ki tudja, mit főztek benne, aztán meg törhetem a fejem, hogy munkavégzés közben alkoholos befolyásoltságban voltam. Nem, mintha előtte meg után nem lennék abban, mintegy lazításként, mert muszáj kiengedni a gőzt.
Sok mindent elárul a folytatás róla. Például azt, hogy a párja, na, az kamu. A nekem címzés! Pipa. Vastagon, pirosan kiemelve, aláhúzottan.
- Nem igazán tartozik rám, hölgyem. - egy frászt nem. Ha a kispincsijén keresztül meg tudom fogni, akkor nagyon is. Pincsi nincs, így a fogást is máshol kell keressem rajta.
Áh, jellemző az olyanokra, mint ő, hogy így viselkednek. Még egy pipa a bizonyítékok listáján. Nem kell túl sokat játszadoznom veled, hogy az összes nyom hozzád vezessen. De most csak egy átlagpolgár vagyok, így annak megfelelően reagálok.
- Ebből tényező nem igazán fedi a valóságot. - hogy most a baltás gyilkos, vagy ő a szép, rábízom, kitalálja-e, melyikre gondoltam vele kapcsolatban. Bár megnézném magam szép lányként..
Széééép térítés! És nagyon ostoba is.
- Ha ez a zsákutca, és a nem mellette lévő, aminek az elején ugyanott van a piros postaláda, akkor igen. Mindig eltévesztem, hol forduljak be. Köszönöm a tájékoztatást.
Az akcentusomat nem takargatom, ausztrál, úgy, ahogy van.
Azzal, mint aki a dolgára megy, újfent a cigivel foglalotoskodom, ezúttal valóban rágyújtok, már hiányzik a megnyugtató mozdulat, a legelső pocsék, majd a második igazi íz.
Közben pedig azt latogaltom, mit is sikerült megtudnom róla: parfümöt használ-e, ha igen, milyent. Karórát használ-e, s ha igen, az is milyen márkájú. Elég sokmindent el tud árulni a viselőjéről.

Vissza az elejére Go down
Alexander Shawn
Ember
Alexander Shawn
Age :
40
Hozzászólások száma :
4
Join date :
2022. Jun. 26.

2022-07-25, 11:40


To Alex;

Az emberi lélek annyira kiszámítható, akár egy nyitott könyv, amibe bárki, bármikor beleolvashat. Pontosan ez történt, amikor az utcán sétálva megéreztem őt. Az a düh, amit elnyom a lelkében, az, ahogy forrong a lelke, mikor meglát az utcán. Szabadon libegek, a szoknya kényelmesen passzol a vonalaimhoz, hiszen a munka megköveteli, hogy mindent a szemnek. Anélkül, hogy a bájos mosolyt villants, kell valami, ami fizikálisabban éreztesse, hogy mennyire vágsz a figyelemre. Amiért mindent megteszel. Felsóhajtok, ahogy meghallom a lépteit, ahogy a sikátor mélyén ropog a cipőjének talpa. A szívverése felgyorsul, mintha azt akarná, hogy elhiggye ami történik. Hiszen itt vagyok, teljes valómban előtte. De játssza az értetlent, aki nem ismeri fel az embert. Ahogy bárgyú tekintete rám villan. Legszívesebben a képébe röhögnék. Mennyire szánalmasan unalmasak az emberek. Ahogy próbálnak játszani, de persze nem tudhatják, hogy mi ehhez jobban értünk. Ahogy ellököm magam a faltól és a cipőm nyikkan, hiszen nem emelem meg a sarkam, ahogy felé fordulok. Ártatlan és egyben angyali mosollyal nézek rá.
- Jaj, elnézést. Azt hittem a párom az. Vele szoktunk bújócskázni vagy fogócskázni – szám elé téve a kezem kuncogok. Na, persze játsszuk el, hogy nem ismerjük egymást. Meddig fogja bírni? Nagyon élvezem, ahogy újra és újra cicázhatom. Persze Zadie már rég megkért volna, hogy öljem meg, vagy csináljak vele valamit, ne szórakozzak. Megüthetem a bokám vele. Érzem a sör édesen keserű illatát, ahogy beszél. Szóval alkoholba menekült. Miattam.
- Nincs is annál jobb, mikor egy unalmas munka nap előtt kicsit szórakozunk. Olyan tipikus, friss kapcsolat. Amikor minden új és az izgalom átjárja az ember minden milliméterét. Hogy mi fog történni, ha tényleg elkapják a sikátorban – megvonom a vállam és belekortyolok a kávéban, hogy hangszálaim kellemes hangokként rezonáljanak. Mintha én sem ismerném fel. Nem tudnám, hogy hónapok óta a nyomomban van, hogy elkapjon. Csak nem tudom eldönteni, melyik vágya nagyobb.
- Nem köszönöm, ha csak nem egy baltás gyilkos, aki ártatlan szép lányokat öl meg a sikátorban. Mert akkor esdekelnék, hogy ártatlan vagyok és engedjen el. Nem szólok senkinek, nem is ismerném fel legközelebb - nevetgélek, mintha valami irtó egyedit mondanék. Pedig csak egy uncsi tv műsorból vettem az ötletet. Mert szoktam tv-t nézni. Mondjuk főzésközben jó ha valami szól. Egész jó ötleteket tudok kapni.
- De ezt én is megkérdezhetném, hogy segíthetek valamiben? Ez egy zsákutca, eltévedt? - Érdeklődök, mintha tényleg annyira érdekelne, mit is akar itt. Mert tudom. De lássuk ő mennyire kreatív ebben a játékban. Ha már ő kezdte.
Vissza az elejére Go down
Rhionan Keller
Farkas
Rhionan Keller
Age :
157
Job/hobbies :
Bankár
Tartózkodási hely :
Colorado Springs
Hozzászólások száma :
4
Join date :
2022. Jun. 19.

2022-07-23, 17:14


Who chases who?

A pub külső terén ücsörögve várakozom. Szomorúan nézek a cigisdobozra, mert szívesen rágyújtanék még, de úgy meg előbb visz el a kátrány, minthogy ezt az ügyet lezárjam. Merthogy már kezd eléggé bosszantani, mennyire nem sikerül lezárni. Azt az illúziót már régen kidobtam, hogy ha lezárom ezt az ügyet, majd visszatér minden a rendes kerékvágásba: lesz családom, a gyerekem nem csapja rám úgy a bejárati ajtót, hogy a ház belerezeg, a kutyám meg nem rágja szét a kanapét. Mellesleg kutyám meg nincs is.
Jönni fog egy újabb megoldatlan ügy, és én ugyanúgy fejest fogok ugrani bele.
És bingó. Ellibeg előttem a förtelmes kávéjával, a förtelmes sznob külsejével, mintha ő lenne a csinivirág csinibaba, akit a főnök csak azért vesz fel, hogy szépen mutasson... nem a tablóképen. Addig érdekel csak, kivel hancúrozgat, míg azon keresztül meg tudom fogni, és megszorongatni.... mivel neki tökei nincsenek, van más gyenge pontja. Mindenkinek van.
Borravalóval együtt hagyom a sört, ami mentes, de még így is jól esett. Volna. Csak dísznek volt.
Lassan haladok utána, mintha én is arra haladnék, azt nem tiltja semmilyen jogszabály. Aztán meg hirtelen válik köddé, én meg vakarhatom gondolatban a fejem, ha egyből meghátrálnék ezen.
Ugyan minek tenném? Nyugalommal sétálok tovább, majd legközelebb úgyis az utamba kerül.
Meghallom a hangot, ahogy befordulok, mert az ösztöneimre mindig hallgatok. És lám, milyen jól tettem. Vagy pont nem, mert nem az a célom, hogy felfedjem magam.
Továbbhaladok, és megtorpanok, már egy szál cigit kivéve a dobozból. Mint akinek most esik le, mit hall.
- Tudok segíteni? - még a kezem is felé indul, mintha el akarnám kapni egy esésben, aztán megtorpanok. - Elnézést, azt hittem, elesik, azért kérte, hogy kapjam el. - mosolygok rá, bár általában a mosolyom olyan, mint egy kriptaszökevényé.
- Minden rendben, hölgyem? - mintha csak érdeklődő járó-kelő lennék, aki tovább halad, ha mindent rendben tud.

Vissza az elejére Go down
Alexander Shawn
Ember
Alexander Shawn
Age :
40
Hozzászólások száma :
4
Join date :
2022. Jun. 26.

2022-07-17, 13:54


To Alex;

Egy újabb nap, nem számolom, minek is tenném? Hiszen mindegyik épp annyira unalmas, mint a többi. Talán az egyetlen az volt más, mikor Zadie bejelentette, hogy terhes. Mindig nagy öröm, ha a fajunk sokasodik, de az, hogy született kölyök mégis valami többet jelent. Számomra. Mindenképp. Mert a nehéz korszakomon ők segítettek át. Épp mintha a szüleim lennének.
A tömeg hömpölyög én pedig úszom az árral, ahogy reggeli rutinszerűen vásárolt kávémmal haladok a bank felé, ahol dolgozom.
Azt mondták, hogy mindig olyan szakmát válassz, amiben jól érzed magad. Farkasként nehéz, hiszen lehető leggyorsabban megunja. Még is olyan munkát akartam, ahol nem tűnik fel olyan korán, hogy még mindig ugyan úgy nézek ki, mint mondjuk tíz éve. Elég volt a menekülés, most már szeretnék egy helyben maradni. Legalább jó ideig.
Ahogy az utcán sétálok figyelem az emberek rezonálását, ahogy az érzelmek kavarognak. A farkasom persze morran néhánynál. Nekem sem tetszik némelyik érzelme, de nem lehet mindenkit megmenteni vagy megbüntetni. Pontosan ezért is kortyolok bele a nedűbe, ami számomra semleges, de a külvilág jobban megbarátkozik, ha az embernek vannak közös megszokásai. Ilyen a kávézás, a cigaretta, vagy az alkohol. Az alkoholt sem vetem meg, de mondjuk nem jó kezdésképp reggel nyolckor egy pohár borral sétálni a város főutcáján. Elég kettős érzelmeket váltani ki úgy érzem a körülöttem lévőkből.
Ahogy az út felénél járok érzem a sürgetést és valami mást. Mintha valaki követne. Már egy ideje érzem a jelenlétét, frusztrál, kíváncsi és olyan harag övezi, mintha robbanni akarna. Érzem, az az illat, ami körülötte van, már tudom ki van a nyomomban. Űzött vad lennék? Egy embertől? Ha tehetném hangosan felnevetnék, de inkább csak somolygok és végül eltűnök a közeli sikátorban, hogy megbizonyosodjak tényleg követve vagyok. Nem, mintha nem mernék rá mérget venni. De most játékos kedvemben vagyok. Így a sarkon befordulva a téglának dőlve várom be. Gyerünk Alex, mutasd magad. Főleg azt, hogy mennyire el akarsz kapni.
Érzem, ahogy az adrenalin szintem emelkedik és a farkasom is tettre készen várja a folytatást.
- Kapj el – suttogom halkan, ahogy meghallom a lábainak toppanását, ahogy lassítva, óvatosabban közelít. Okos. Nem ront ajtóstul a házba. Vagyis, a sikátorba.
Vissza az elejére Go down
Rhionan Keller
Farkas
Rhionan Keller
Age :
157
Job/hobbies :
Bankár
Tartózkodási hely :
Colorado Springs
Hozzászólások száma :
4
Join date :
2022. Jun. 19.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

1 / 1 oldal
Ugrás:
Aller en haut Aller en bas