Four seasons, many springs and one secret.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  TaglistaTaglista  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Change face
Név:

Jelszó:



Discord Server
Csevegő

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) 2022-06-26, 16:31-kor volt itt.
Legutóbbi témák

Sand in the machine Emptyby Rebecca Wilson 2022-09-25, 23:47

Sand in the machine Emptyby Theodore Magnus 2022-09-20, 19:49

Sand in the machine Emptyby Wyatt Evans 2022-09-15, 15:06

Sand in the machine Emptyby Clay Qnus 2022-09-09, 14:06

Sand in the machine Emptyby Admin 2022-09-08, 23:50

Sand in the machine Emptyby Alexander Shawn 2022-09-07, 19:45

Sand in the machine Emptyby Vendég 2022-09-01, 15:02

Sand in the machine Emptyby Matthew Montgomery 2022-08-21, 15:26

Sand in the machine Emptyby Andrew Monterrei 2022-08-14, 21:40

Sand in the machine Emptyby Michael Kolbeck 2022-08-14, 18:12

Sand in the machine Emptyby Alice Kolbeck 2022-08-08, 19:43

Sand in the machine Emptyby Alice Kolbeck 2022-08-08, 18:02

Sand in the machine Emptyby Rebecca Wilson 2022-08-08, 16:07

Sand in the machine Emptyby Gavin Fraser 2022-08-08, 14:21

Sand in the machine Emptyby Vendég 2022-08-08, 13:29

Sand in the machine Emptyby Julien Matthewson 2022-08-05, 23:55

Sand in the machine Emptyby Clea Garrison 2022-08-04, 20:12

Sand in the machine Emptyby Michael Kolbeck 2022-08-02, 18:53

Sand in the machine Emptyby Colin Wilson 2022-07-31, 11:18

Sand in the machine Emptyby Bianca Henderson 2022-07-27, 15:47

Kredit
A fórumon szereplő kódokat és dizájnt készítette: Thea

A képeket, leírásokat az adminok készítették, a google kereső motorján található információkat tartalmazzák.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Sand in the machine

 :: Colorado Springs :: Belváros
2022-08-21, 15:26


Sand in the machine


Elkapom a kuncogást, kihajolok a fejemmel egy kicsit a takarásából.
- Azt tudtad, hogy az ostobák nevetnek ezen? Gratulálok, megnyerted a fődíjat! - kacsintok az illetőre, vigyorral. Elég hangosan mondtam ki, hogy beégjen. Szeretem a mókát, de csak azzal, akinek címzem. Hogy egyesek mindent magukra vesznek...
- Ezt csak te állítottad most magadról, én egy szóval sem állítottam. És igazán jól kezeli a sokkos embereket. - némig gúny azért van a hangomban, de főként vidámság. Pedig viccgyógyszert sem vettem be.
- Ezzel én is így vagyok... - értem az ellátásra.
A fejem azonban jelez, s egyre nem kellemesebben. Igazán jöhetne már a mentő, mert annál nehezebben fogom előadni igazán a hattyú halálát.
Megkönnyebbülten hajolok a víz fölé, frissülten. Még ugyan kótyagos a fejem, de már sokkal jobb, hogy kidobtam a terhet. Vagy... a másik rókabőrt, ha úgy tetszik.
A kicsapódó ajtó viszont valahogy nem a mentőket jelenti, legalábbis szerintem nem így érkeznének meg oda, ahol simán le lehet nyomni a kilincset, és belépni. Be is riaszt a védőkém, feláll a szőr a hátamon, de direkt adom a hülyét, meg is lepődik a belépő, érzem. Villan a tekintetem Jack felé, remélem, veszi az adást, hogy ide agy kell, nem erő. És hát a rókáknak inkább az van. Szeretem a találós kérdéseket például.
- Helló. Te is jöttél slagot leengedni? A kettesbe ne menj. - mosom tovább az arcom, mintha nem történt volna semmi.
Jack addigra már mellém ért, aminek annyira nem örülök, mert reméltem, hogy az egyik fülkébe bevonul. De amilyen, tudom, hogy ... de miért engem véd?
- Kár, hogy a büfé bezárt.
Érzem Jack tekintetét rajtam, de úgy teszek, mint aki nem veszi észre.
Csak sajnos nem tudok úgy tenni, mert az ostoba előhúzza a stukkert.
Mondtam már, hogy nem igazán akarok rókázni, ha be nem avatottak is vannak körülöttem?
- Az meg minek? Mi biztos nem bán... - Jackre emeli a fegyvert, mielőtt még nekiállhatna bármit is csinálni, bármelyikük, Jack elé állok. Ja bizony, a lábam gyorsan gyógyulni kezdett. Muszáj leszek belelőni majd még egyszer.
- Figyi, bármilyen bajod is van bármelyik... - de aztán rám céloz.
- Te, velem jössz.
- Oké. - elég lazán mondok igent, ellenkezne, de hessegetem a kezemmel a hátam mögött.
Már majdnem kimondom, hogy bicegni nehéz, s akkor eszembe ugrik, hogy ez esetben Jacket viszi magával. Csakhogy, elég nyilvánvalóan sérült a lábam, és mégis én kellek. Valamit tudnom kéne?
Vissza az elejére Go down
Matthew Montgomery
Róka
Matthew Montgomery
Hozzászólások száma :
7
Join date :
2022. Jun. 29.

2022-08-12, 13:10


To Matt;

Mindig is ki tudtak akasztani, hogy a munkámat kérdőjelezik meg, főleg ha olyan személy teszi, akinek fogalma sincs, hogy megy egy ilyen szituáció. Elég ívet kapok a saját munkatársaimtól, nem kell még egy külsősnek is besegíteni neki. Szavaira enyhe kuncogás hallatszik a távolból, amire felkapom a fejem és összeráncolom a homlokomat. Remek, még a többiek is hallhatták a kissé erős oltást.
- Ide figyeljen, nem valami jött-ment vagyok. Aki nem ért a munkájához, ha én úgy ítélem meg, hogy jelenleg haszontalan, akkor dolgozza fel, majd ha el lesz látva a sérülése akkor folytathatjuk a nyelvcsatát – zárom le az egész beszélgetésünket. A holtest felé veszem az irányomat, ő legalább nem fog szájkaratébe kezdeni velem és többet elárul, mint a szemtanú, aki úgy hiszi, hogy superman jelmezben fogja megmenteni a várost a gonosztevőktől. Megingatom a fejem, hiszen a jelvénye mellette fekszik a golyót pedig a hónalján keresztül kapta. Ott nem védi meg semmi attól, hogy ne érje sérülés az ember gyerekét.
Még felfigyelek rá, hogy a szájhős elindulok a mosdók felé valakivel. Nem foglalkozom vele, hiszen van vele más, aki pátyolgassa. Ekkor a rádión hallom, hogy azok, akik ezt művelték még bent vannak az épületben és jelenleg menekülésben vannak. Valószínű ki akarnak törni.
Egy dolgot akarok megtudni, a tetoválás, ami az elmémbe éget vajon ott van valamelyiken? A pisztolytáskát kicsatolva lépek egyet előre, figyelem minden körülöttem zajló jelenséget. Az egyik járőrnek olyan látványosan remeg a keze, hogy nem tudom megállni, hogy ne szóljak neki, hogy menjen kifelé, és a többiekkel álljon készenlétben, biztosítsák a kijáratot, míg itt vannak a civilek ebben az épületben.
A mosdókat keresem a szememmel, hogy megkeresem a szemtanút, aki jelenleg olyan fontos része a helyzetnek, hogy nem engedhetem meg, hogy meghaljon. Még ha csábító is lenne, hogy végre befogja a nagy száját és nem az én idegeimet cincálja az okoskodásával.
Lassan lépdelek a folyosón, hogy elérjem azokat az átkozott vizesblokkokat, amiben rejtőznek. De nem igen tudok mit tenni, valaki nem kedves módon előttem ér ide, így csak a vele szembe lévő női mosdóba keresek rejteket, hogy kihallgassam a történéseket. Egyedül még sem törhetek rá. Még ha jelenleg tombol bennem a vágy, hogy megnézzem a tarkóját. Tudni akarom, hogy ki volt az, aki miatt hónapokra kiestem a munkából és a halál csókja még bizsergeti az ajkaimat.
Remélem a tökfejnek nem lesz kedve hősködni és úgy dönt egyedül száll szembe az elkövetőkkel. Az ajtót résnyire nyitva hagyom, hogy a hangok átszűrődjenek, legalább tisztábban halljam mi is történik a másik oldalon.
Vissza az elejére Go down
Harley Marshall
Ember
Harley Marshall
Age :
32
Job/hobbies :
Gyilkossági nyomozó
Tartózkodási hely :
Colorado Springs
Hozzászólások száma :
22
Join date :
2022. Jun. 19.

2022-08-08, 15:45


Sand in the machine


Oké, nem szellemképet szólítottam meg, ez már haladás. Mondjuk, fel sem tűnne, amennyit a szentély körül látok mindig ólálkodni. Vonzza őket a szentély mágiája, kétségtelen.
De legalább már valami érkezik, ami enyhít a fájdalmon. Mert azért az van, hiába gyógyulok gyorsabban az embereknél.
- Inkább küldjön maga helyett valaki mást, ha képtelen elviselni, hogy mások másképp kezelik a sokkot. És ja, kihallgatható állapotban vagyok, csak ezek szerint nem magának. Ez majd csak rosszabb lesz, ahogy halad az idő. - mosolygok rá, a halántékomra mutatva, ugyanolyan kisfiúsan, amit észre sem veszek. A komoly emberek azok, akiket azért kerülök, mert a beton előbb olvad meg, mint az ő eszük. És kicsit túl komolyan veszi magát, amitől róka lelkem máris viháncolni kezd, kihívást találva benne.
Ha látnám, sem venném észre a kártyát, amit lekezelően hajít elém. Miss Komoly Rendőrnéni. Inkább próbálom a hányingert enyhíteni, ami inkább a fejsérülésből ered, és ez azt jelenti, jobban betaláltak, mint ahogy gondoltam. A doki meg már jöhetne, mert ugyan elszorították a vérzést, de így meg nem lesz lábam.
- Mosdóba kell mennem.
Segítséggel közlekedni még megy, igaz, elvileg így jobban kéne a véreznie a lábamnak. Már nem fog. Hol van már a mentő?
Jack kap fel, kis mackós izmaival, s ugyanolyan jó kedvével, tudom, hogy én ragasztottam rá, mint mindenki másra, mert ha nekem itt elkezdenek óbégatni, akkor meg vonyítani kezdek, amit ugye, érthető módon, nem igazán akarnék kiadni magamból.
Azért ez fáj, el is hagy egy hatalmas nyögés, s kis híján már nem kell menni a mosdóba, de visszagyűröm.
- Menni fog, kisborsó...
- Szerintem most inkább csicseri...
A mosdó szerencsére közel van, és bár az arcát nem látom Jacknek, érzem az aggodalom szagát, amint kilépünk az ajtón a folyosóra. S az felém irányul... és szétfelé. Nem értem, rá is pilantok, de nem kérdezem meg. Még.
A mosdók itt vadiújak és patyolattiszták, elég egy porszem vagy szennyeződés a prototípusba, és sok nulla húzható le a vécén. Szó szerint.
Elérogyni nem megy a klotyónak, félig támasztva sikerül, ahogy a nyakkendőt is hátralendítem, s fogom. a lábam a fásult zsibbadásból feléled.
Megkönnyebbülve ülök a földre, lehúzva a wécét, aztán pár perc múlva inkább leveszem a szorítókötést, mert ha így zsibbad a lábam, az nem jó.
Ahh, így már jobban is kezd gyógyulni. Jöjjön már a mentő!
A mosdóhoz is segítséget ad Jack, de a hallgatagsága, majd hadarása feltűnik. Még mindig nem kérdezek rá, előbb rendbe teszem magam. Szerencsére a gargalizálás nem indít el újabb folyamatot, így már az arcomra is sikerül valamennyi vizet zúdítani.
Megnézem a sérülést a fejemen. Nem szép, csak sajnos ott is elállt a vérzés, ami meg feltűnő.
De sokkal könnyebben vagyok.
- Ahhh, újra vehetek be egy fájdalomcsillapítót...
Újra mosom az arcom, a zubogó víztől is hallom a zajt a folyosóról, de emberként ugye nem hallanám. Jack viszont felettébb ideges lesz.
- Vissza kell menned, Matt. Most. - ezt viszont már nem tudom figyelmen kívül hagyni. Értetlenül fordulok felé,
- Megjött a mentő? Nem lenne egyszerűbb nekik szólni, hogy idejöjjenek.
Jack idegesen ingatja a fejét, de mielőtt megszólalhatna, kivágódik a mosdó ajtaja, éppen háttal nekem, s azt még a tükörből sem látom hirtelen.

Vissza az elejére Go down
Matthew Montgomery
Róka
Matthew Montgomery
Hozzászólások száma :
7
Join date :
2022. Jun. 29.

2022-07-31, 16:29


To Matt;

Ezek az ügyek mindig bonyolultak, mert több rendőri csoportnak kell össze dolgozni, az osztályok között amúgy is mindig vannak versengések. Gyilkosságiak állandó rivalizálásban vannak a drogelhárítókkal. Most pedig egy szimpla betörésben kell helyt állni. Felsóhajtok, ahogy a kérdésekre nem úgy válaszol, ahogy kellene. Mert lássuk be, ha rendőr legalább annyi együtt működést elvárnék, hogy nem bohóckodik. Mert frusztráló az, ahogy próbál jó fej lenni. Viszont a szemei elárulják, hogy valamelyest érte fejét is sérülés. Éljen a pár év orvosi, amit ugye ott kellett hagynom. Alapból érzem, a rám tapadó szemeket. Ez is fáraszt, de az, hogy összevissza beszél az idegszálaim pattanásig feszülnek.
- Örvendek, Mr. Montgomery – vagy nem. Ezt még el fogom dönteni, már ha épp lesz kedvem. Egyszerűen csak próbálom a jól neveltetésemet előtérbe hozni.
Ahogy figyelem, nem tudok kiigazodni rajta. Mintha viccnek venné az egészet, és rohadtul nem lenne tisztába az ügy fontosságával. Nagyot kell nyeljek, miközben figyelem, ahogy újra próbálkozik, hogy most jól célozzon és végre-valahára megkaparintsa az üveget. Nagyobb sóhaj bukik ki belőlem, mikor végre beveszi a gyógyszereket és újra üres szájjal próbál értelmes dolgokat mondani. Bár ez nem épp jön neki össze. A jól neveltetésem kezd köddé válni, mikor ismételten nem bír normális válaszokat adni.
- Szóval, ahogy látom és hallom inkább hagyjuk ezt a beszélgetést. Halasszuk el addigra, míg képes lesz normálisan válaszolni és mondjuk a feje is normalizálódik. Mert így nem sokat ér számomra. - morranok fel, tekintve, hogy még okoskodni is kezd nekem, hogy pincéreken van kötény. Micsoda megfigyelő. Talán a mellényemen lévő hatalmas rendőrség felirat segített neki? Vagy még azt sem képes jelenleg elolvasni.
A zsebemből előhúzom a névjegykártyámat és lehajítom elé. Tudja mi a dolga. Hiszen ő is rendőr. Tudnia kéne, hogy mit kell tennie. Ha jobban lesz megkeres. Ha nem, annak semmi jó nem lesz, ha nekem kell újra felkeresnem. A hátamon lévő seb amúgy is lüktet és jobban járok, ha mondjuk épp a helyszínnel kezdem.
Így ellépve mellette, indulok körbe nézni. Végül pedig hallom, hogy a nevemet mondja valaki és az egyik oszlop mögül kettő láb kandikál kifele. Ez egyet jelent. Gyilkosság is történt. Hiszen nem mentőknek szóltak, hanem nekem. Elindulok felé, hogy megnézzem mivel lesz dolgom. Csak reménykedhetek, hogy ugyan az a banda, aki engem lőtt le.
Egy férfi, pontosan fejbe lőve, mint valami kivégzés. Ilyenkor azért áldom az eget, hogy engem csak a mellényembe talált, nem pedig feljebb. Bár így is erősen húzódik, főleg, ha épp futni készülők. A hirtelen mozdulatok még erősen fájnak. Megköszörülöm a torkom. Az emlékek erősen izzanak a fejemben. Zavar, hogy a tanútól semmit nem tudok meg, mert az óra ketyeg, ő pedig hasztalan a számomra. Tudom, hogy idő kellene, de bennem lévő düh fortyog, olyan erővel, mintha érezném, ahogy izzik a bőröm. El akarom kapni őket. Minden áron.
- Szóljon, ha a tanú összekapta magát – guggolok le a test mellé, hogy megnézzem van más sérülés-e a rajta, míg nem ér ide a kórboncnok.
Vissza az elejére Go down
Harley Marshall
Ember
Harley Marshall
Age :
32
Job/hobbies :
Gyilkossági nyomozó
Tartózkodási hely :
Colorado Springs
Hozzászólások száma :
22
Join date :
2022. Jun. 19.

2022-07-26, 20:58


Sand in the machine


Az emberek jelenlétében a legnagyobb gond, hogy nem használhatom róka képességeim. Legalábbis nyíltan nem. S nem a gyógyulásra értem most. A szentélynél megszoktam a küzdelmet, mikor olyan energiák, vagy éppen emberek, vagy netán természetfelettiek szerenték megkaparintani, akik nem jót tennének a szentéllyel. Ott nem adom elő a sérült embert, itt azonban csak egy ember vagyok, azt adhatom elő. Így nyűgömben a humorra szavazok.
Cigiszag. Az emberek leszokhatnának erről, a sima füstölők illata szól igazán a léleknek, nem ezek a bűzrudak.
- Ha a teszt most arra szólt, emlékszem-e még a nevemre, akkor elmondhatom, hogy általában mindig elfelejtem. - nagyon kedvesen mosolygok rá, ártatlan arccal. A rókák egyik sajátossága, de szerintem ez a jellemem is, hogy mindenkivel kedves vagyok, és nagyon pozitívan állok a helyzetekhez. - Matthew... Montgomery. - nézek fel rá, még mindig a jeget szorongatva a halántékomhoz, egy rongyba csavarva.
- Köszönöm. - pillantok rá hálásan, némileg keresztbeálló szemekkel. Nem véletlen, hogy minek is néztem az imént az italautomatát.
Meghallom a suttogást, és csak felsóhajtok. Az emberek furák. Azért alaposabban megnézem, kiről is állítják, és ...
Amennyit érzékelek belőle, egy olyan lélek, aki elveszett a labirintusban. De sokkal inkább magának árt, mint másoknak. Nem, mintha az jobb lenne. Pedig a szíve...
Újfent értetlenül meredek rá, fejemet a falnak támasztva, de nem egy jó ötlet, de csak így tudok ránézni, ahogy a földön ülök, hogy a lábamat segítsék, míg a mentő ideér. Ha tudnák.... Kár, hogy nem hagytak egyedül, már régen kipiszkáltam volna a golyót a lábamból, s már kutyabajom sem lenne. Szerencsére a természetfelettiek valamennyire tudnak egymásról, a nevem ismert valamennyire, így tudom, hogy már a mentősök is azok lesznek. Kell a színjáték az emberek felé.
- A pincérek kötényt hordanak. Vagy most kávézóban vagyok, s valami nagyon kiesett az emlékezetemből?- szavaim kedvesek, mosollyal válaszolok. És félrenyúlok az aspirinért, azután meg a pohárért.
- Mindjárt meglesz.
Megiszom a felét a víznek, majd a levél gyógyszert felé tartom, meg a pohár vizet is.
- Nyugodtan vegyen be egyet. - felelem halkan, továbbra is kancsalul nézve rá.
- Ha kérdez, talán jobban tudok válaszolni. Jelenleg egy nagy adag moslék a fejem, minden ide-oda repdes.- ójaj, hányingerem van. Ez tuti a fejsérülés.

Vissza az elejére Go down
Matthew Montgomery
Róka
Matthew Montgomery
Hozzászólások száma :
7
Join date :
2022. Jun. 29.

2022-07-25, 11:32


To; Matt

https://i.gifer.com/HUJf.gif" style="-webkit-transform:rotate(-2deg); width: 200px; opacity:0.5; padding:4px; border-radius: 2px; box-shadow:0px 0px 3px rgba(0,0,0,0.6);">
Újabb két hét, hogy nem erőltethetem meg a hátam, mert még egy prédikálást nem fogok kibírni tőle. Arról nem is beszélve, hogy ha kiderül, hogy stoppolva van a hátam nem engednének dolgozni. Azt pedig nem fogom hagyni, az előző is egy örökké valóságnak tűnt.
Az irodában pedig kellemesen el vagyok egy asztal mögött és persze az aktákat nézem, még mindig vannak olyan ügyek, amikről fogalmam sincs, hogy álljak neki, még ha Julien elég alaposan megírta a dokumentumokat. Ezek csak felbőszültek, és túl tolták a revansot. Nem sorozatgyilkosok. Nem élvezik, nincs nemi erőszak, sem pedig anyagi vonzata. Én pedig a sorozatgyilkosokra vagyok kiélezve.
Aztán persze az irodában többen felhördülnek és a telefonok izzanak. A főnök belibeg és azonnal útra parancsol. Na, mondjuk erre nem vágytam, egy olyan napot akartam mikor elvagyok bent az épületben és a nap végén haza érve a kanapén eldobjam magam és egy zacskó jéggel hűtsem sajgó hátamat.
Így a kocsiba ülve a cigire gyújtva indulok a cím felé. Ahol sérült rendőr is van. Remek. Egy rablásnak indult most pedig kiderül, hogy gyilkossági ügyem egyik gyanúsítottja is benne volt. Az, ahogy mindenki morgott, ahogy hevesen reagáltak. Csak arra tudok gondolni, hogy nálam is ez volt? Amikor Jace, megpróbált életben tartani, míg nem jöttek a mentősök? Megrázom a fejem, ahogy a füst kitisztítja kóválygó elmémet. A címet elérve lépek be az aulába, a jelvényemet felmutatva nézek körül. Töltényhüvelyek minden felé és arról nem is beszélve, hogy a lőpor szaga még ott lebeg a levegőben. Közölték, hogy óvatosan kell közlekedni, mert még itt lehetnek az épületben. Érdekes. Hasonlóság csak a fejemben szirénázik.
Egy fickó int, hogy merre találom a sérültet és arra veszem az irányt, ahogy egy hamutálcába oltva a cigit lépek a férfihoz.
- Marshall nyomozó vagyok, érdeklődnék mennyire érzi magát jól, hogy válaszoljon pár kérdésemre? - Végig mérem, ahogy a vért keresem a ruháján. A lábánál meg is találom a forrást.
Ezzel egy darabig elbiceg.
- Egy üveg vizet és egy levél aszpirint kérek. Most – villannak a szemeim az egyik bámészkodóra. Ha már nem hajlandó átkutatni az épületet, akkor tegye magát hasznossá. Ekkor hallom a suttogást, ahogy ismét a szájukra vesznek. Nem meglepő, megszoktam és bevallom kissé csalódott vagyok, hogy még csak most.
Ahogy a víz és a gyógyszer elő kerül, kiveszem a kolléga kezéből és eltakarva a sérültet vele szembe kerülve nézek rá.
- Ha kérdése van rólam, a szemembe. Ha meg csak a tudat izgatja, hogy ki vagyok, akkor este szépen a sötét szobájába játszadozzon az emlékek között – intek, hogy távozzon és újra a másik szempár élvezheti a figyelmemet.
- Szóval, ha pincérnek nézet tessék, ha végre újra megszólalna, akkor valami hasznos infókat kéne kiköhögnie. Ha már nem életmentő beavatkozásra vár – morranok fel. Nincs kedvem szórakozni itt. Főleg úgy, hogy közben a hátam sajog.
Vissza az elejére Go down
Harley Marshall
Ember
Harley Marshall
Age :
32
Job/hobbies :
Gyilkossági nyomozó
Tartózkodási hely :
Colorado Springs
Hozzászólások száma :
22
Join date :
2022. Jun. 19.

2022-07-21, 17:17


Sand in the machine


Fintorgó arccal ülök, jeget a halántékomhoz szorítva. Kicsit nehéz lesz megdumálni, hogyan kezdett el gyógyulni a lövés, amit a lábamba kaptam, legalábbis a vérzés már elállt, ami azért nem megszokott dolog.. Muszáj leszek művin bicegni legalább. De egyelőre azzal jövök, hogy szédülök. Tény, hogy egy ideig valóban hármat láttam, ami valójában négy volt.
S fogalmam sincs, hogy jutottak be egy olyan épületbe, amit erősen őriznek, pár van pár elképzelésem.
Nem mindenkit kaptak el, de legalább már vége van az egész túszosdi ügynek, ami rablásnak indult, de pechükre eszes bandával fogtak ki, így bent tartottuk őket, így a prototípus ugyan megsérült, de nem tudták elvinni.
- Nem is értem, miért nem a vázlatrajzot nyúlták le valahogy. - emelem fel a kezem az egyik számítógép felé, ami nem is az, mert egyelőre még nem látok rendesen, így az egyik italatautamtára mutatok. Mert ja, fogalmam sincs, hol tértem magamhoz az épületen belül.
Az épület még lezárva, nem feltétlenül a sajtó miatt, sokkal inkább elővigyázatosság, mert hát nincs még meg mindenki a túszejtők közül, így még keresik őket az épületben, viszont minket sem tudnak elvinni. Azért annyira veszélyesen nem sérült meg senki, és nem akarnak kockáztatni szökést azzal, hogy valaki mentőorvosnak öltözne be. Mert annyi gógyijuk van. Főleg az egyiknek, aki mintha kiszemelt volna magának.
De a zsaruk persze megérkeztek. Persze, nem időben, mit is gondoltam.
- Meg úgy mellesleg, vagy vizet kérek, vagy fájdalomcsillapítót. Ha kettő az egyben van, úgy még jobb. Ha már mentő nincs. - merthogy azért kezd iiiiiszonyatosan fájni. Nem csak a fejem.
Vissza az elejére Go down
Matthew Montgomery
Róka
Matthew Montgomery
Hozzászólások száma :
7
Join date :
2022. Jun. 29.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

1 / 1 oldal
Ugrás:
Aller en haut Aller en bas