Four seasons, many springs and one secret.
 
KezdőlapKezdőlap  PortalPortal  TaglistaTaglista  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Change face
Név:

Jelszó:



Discord Server
Csevegő

Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) 2022-06-26, 16:31-kor volt itt.
Legutóbbi témák

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Rebecca Wilson 2022-09-25, 23:47

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Theodore Magnus 2022-09-20, 19:49

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Wyatt Evans 2022-09-15, 15:06

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Clay Qnus 2022-09-09, 14:06

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Admin 2022-09-08, 23:50

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Alexander Shawn 2022-09-07, 19:45

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Vendég 2022-09-01, 15:02

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Matthew Montgomery 2022-08-21, 15:26

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Andrew Monterrei 2022-08-14, 21:40

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Michael Kolbeck 2022-08-14, 18:12

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Alice Kolbeck 2022-08-08, 19:43

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Alice Kolbeck 2022-08-08, 18:02

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Rebecca Wilson 2022-08-08, 16:07

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Gavin Fraser 2022-08-08, 14:21

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Vendég 2022-08-08, 13:29

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Julien Matthewson 2022-08-05, 23:55

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Clea Garrison 2022-08-04, 20:12

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Michael Kolbeck 2022-08-02, 18:53

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Colin Wilson 2022-07-31, 11:18

Friends reunion - Matt & Becca Emptyby Bianca Henderson 2022-07-27, 15:47

Kredit
A fórumon szereplő kódokat és dizájnt készítette: Thea

A képeket, leírásokat az adminok készítették, a google kereső motorján található információkat tartalmazzák.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Friends reunion - Matt & Becca

 :: Colorado Springs :: Belváros
2022-09-25, 23:47


To Matt;

- Én és a szerénykedés? Mi sem áll tőlem távolabb. - legyintek játékosan. Akik nem ismernek (például a pletykalapok újságírói) rendszeresen gondolnak távolságtartó, beképzelt picsának. Vicces, és egyben siralmas, hogy a saját férjem is ezt a tábort erősíti. Ezzel szemben akik jobban ismernek mint akár én magamat, mint például Matt, ők tudják, hogy mennyire nem tudom kezelni a dicséretet, pozitív visszajelzéseket. Zavarba jövök tőle, ahogy most is.
- Remélem minden nap zakót és nyakkendőt hordasz a munkában. - jegyzem meg, majd továbbra is vigyorogva kacsintok rá - Így már kifelé is látszik, hogy belül egy zseni lapul. - nem túlzok, szerintem ő a legokosabb ember akit ismerek. Persze vannak mások is akik intelligensek, például én se vagyok teljesen analfabéta, de ez más. Matt olyan, mintha sokkal de sokkal több év tudása és tapasztalata lenne a fejében, mint amennyi idős. Ez furcsa, de ugyanakkor elképesztő is.
- Azt nem kétlem, de tudod mit mondanak, a kamera már így is kövérít. - válaszolok, majd egy rövidet nevetek is, és magam is megpaskolom a hasamat. Jobb ha nem állok neki még magamban is sütizni, mert hamar meg tudnak szaladni azok a kilók! Persze, ha társaságban fogyaszt az ember lánya édességet az más, azok a kalóriák nem találják meg, hogy kit kell hizlalni - ez (ál)tudományos tény.
- Ó, arra semmi szükség nem lett volna! Így is épp eléggé hiányoztál!- rázom hevesen a fejem, és egy egész kicsit alább is hagy a jókedvem. - …furcsa érzés volt ennyi idő után ismét a városban sétálni. - teszem hozzá valamivel halkabban. Mindketten ismerjük a hirtelen távozásom körülményeit, annyira nem meglepő, hogy ilyen sokáig tartott míg “haza” jöttem egy kis időre. Vagy ki tudja mennyi időre.
- Olyan még van?! Miért nem ezzel kezdted?! - csapok le rögtön a választékra, amint megkaptuk a pincérnőtől. Egy gyors köszönömöt mormolok neki, és már keresem is a régi kedvencemet, hátha végre nem csak az álmaimban kísért majd az íze! Magam is rendelek két süteményt, egy barackosat és valami csokoládésat is. Vannak ugyanis olyan beszélgetések, amikhez kell a csoki.
Mikor túl vagyunk a viszontlátás első örömén, persze egyből érdeklődök az állapota felől. Még ha nem is tudnám, hogy nem olyan rég megsérült, azért egy sétabot meglehetősen feltűnő dolog egy fiatalember kezében.
- Még mindig ennyire fáj? - szaladnak össze aggodalmasan a szemöldökeim, miközben az arcát vizslatom. Egyáltalán nem jó, ha fájdalomcsillapítót kell szedni a mindennapokban, és szörnyen sajnálom, hogy szegény erre szorul ahhoz, hogy átvészelje a hétköznapokat.
- De mit mondanak, mikor szűnik meg végre a fájdalom? Mármint igazából, nem a gyógyszereknek köszönhetően. - kérdezgetem tovább egy kicsit, mert tényleg érdekel. Attól még, mert jóideje nem kávéztunk együtt, még igenis foglalkoztat, hogy hogy van, hogy alakul a gyógyulása. - Remélem te nem az a fajta pasi vagy, aki elblicceli a fizikoterápiát. - rémes szokás, mégis nem ő lenne az első.
- Mit is mondhatnék, amit még nem írt meg valamilyen online pletykalap? - sóhajtok egy nagyot, majd kesernyésen elmosolyodok. Épp ekkor érkeznek a sütemények és a kávék, így megvárom míg ismét magunk vagyunk. - Ez a barackos kosárka elképesztően csábító. Kérsz egy harit? - próbálom a kínosabb témák előtt húzni egy kicsit az időt, majd engedve a látványos kíváncsiságának, belekezdek a történetbe.
- Igazából egy régi barát esküvője miatt jöttem el, és ott találkoztam Colinnal. Fene se gondolta, hogy ő is ott lesz, igazán figyelmeztethettek volna rá. - oké, nem az eleje a történetnek, de a lényeg tulajdonképpen ez. - Nem mintha azt akarnám, hogy féltékeny legyen vagy ilyesmi, de valahogy tudatosult bennem, hogy ez a város az ő területe, és… jól akarok kinézni ha véletlenül összefutnánk valahol. - egy nagy falat fájdalomcsillapító csokoládé tortát eszek, mielőtt folytatnám - Semmi értelme az egésznek, ha nem lenne ilyen makacs már rég elválhattunk volna, és nem… nem gondolkodnék megint azon, hogy talán igaza van abban, hogy nem írja alá a papírokat. - hát ez van. A drága férjem látványa is képes elbizonytalanítani, ezért is mentem olyan messzire, hogy több állam távolság legyen köztünk. Amint két méteres körzetbe kerül, valahogy a hatása alá kerülök.
- Szükségem lenne egy Matt-féle bölcs tanácsra, hogy mihez kezdjek a munkával is, mert nem tudom, hogy vissza merjek-e költözni a környékre. - mosolyodok el halványan, és, hogy elvegyem a komoly téma élét, még egy apróságot hozzáteszek. - Bár határozottan a költözés mellett szól, hogy miután meggyógyultál, megint járhatnánk néha együtt futni.

Vissza az elejére Go down
Rebecca Wilson
Rebecca Wilson
Age :
33
Job/hobbies :
műsorvezető
Tartózkodási hely :
Colorado Springs
Hozzászólások száma :
8
Join date :
2022. Aug. 05.

2022-08-31, 21:34


Friend Re-union

Már a mosolya átölel, én pedig őt, ő pedig alaposan megszorongat, elnevetem magam, és még szorosabban átölelem, mégis, óvatosan.
- Csak ne szerénykedj. - sejtem, miért válaszol így, s ez belül ugyan elszomorít, az örömöm sokkal erősebb, s felülerekedik az érzésen.
A pukedlire hümmentek egyet, s csakazértis végigtekintek rajta még egyszer. Teljesen kicserélték.
A viszonzásra játékosan megigazítom a nyakkendőmet, még a torkomat ismegköszörülöm, mint aki komoly. Nem vagyok, a széles vigyor teljesen átfedi az arcom.
- Aaaa, diplomaosztón. - a sok mellé elfért még egy, és ezt a képzést valahogy élveztem is. Nemhiába: szeretek mindent szétszedni, alaposan megnézni, majd újra összerakni. És egészen új volt, hogy fejleszthettem is.
- És az mióta baj? Van még tányér, amit összemaszatolhatsz. - vonogatom meg a szemöldököm, közben már a hasamat paskolom, jelezve, hogy az újabb adag sütire értem.
- Ó, csak most? - adom a játékos sértettet, továbbra is vigyorogva. - Ha ezt tudom, akkor még váratlak. - a pincér ekkor érkezik meg, s előbb érdeklődéssel nézek Becca-ra. - Akkor most két tányért fogsz összemaszatolni, remélem. Én is kettőt. Ránk fér. Rád főleg a barackos süti.  - két sütit biztos kikérek, és egy dupla kávét, tejszínnel, mézzel.
A szavaival azonban teljesen egyet értek. Most, hogy itt ül előttem, érzem, mennyire is hiányzott a személyes beszélgetésünk. Hogy itt ül előttem, és úgy ragyog, hogy csak szélesen tudok mosolyogni, teljes örömmel.
Ó, hoppá! A nagy örömtől teljesen elfeledkeztem arról, hogy ugyan van még egy húzódás, de valójában sokkal rosszabb állapotban kéne lennie.
- Eeehh... akkor lehet, nagyobb adagot vettem be fájdalomcsillapítóból. - vakarom meg zavartan a tarkómat.
- Egész jól gyógyul, hál a kezeléseknek. - aztán előredőlök, karba fonva a kezeim.
- Ám azonban neked sokkal több minden mondanivalód van. Teljesen megváltoztál, tök jó rádnézni. Mi is történt pontosan, el is mondod? - támasztom meg az arcom az egyik kezemmel, s teljes kíváncsisággal tekintek rá.
Vissza az elejére Go down
Matthew Montgomery
Róka
Matthew Montgomery
Hozzászólások száma :
7
Join date :
2022. Jun. 29.

2022-08-23, 12:27


To Matt;

Már nem is emlékszem, hogy Matt meg én mikor vagy hol találkoztunk először. Csak az biztos, hogy már az első alkalommal amikor beszélgettünk, úgy megnevettetett, hogy az orromon jött vissza a jegesteám. Szerintem Colin féltékeny is volt rá egy időben, pedig tényleg, kémia az abszolút nem volt köztünk, inkább a sosem volt testvéremnek tekintettem őt.
Ezért is örülök annyira a mostani találkozásnak, hiszen személyesen évek óta nem láttam. Más egy monitor meg más az, ha meg lehet ölelgetni, oldalba bökni mint rég. Nem is tudom miért izgultam ennyit a ruhám miatt, tudhattam volna, hogy őt aztán ez pont nem fogja érdekelni, legalábbis piszkálni biztosan nem fog miatta. Egyszer mikor pár hónapja telefonon beszéltünk, még azt is megjegyezte, hogy a reggeli műsorban biztos új az öltöztetőm, mert sokkal csinosabbak a ruháim mint az elején. Ráhibázott, tényleg kaptam egy új öltöztetőt akivel sokkal hamarabb meglett a közös hang mint vártam volna.
Amikor megpillantom, persze, hogy elkezdek vadul integetni, mit se törődve azzal, hogy ki és mennyire néz miatta hülyének. Ő bajuk, én most márpedig örömködök egy nagyot a viszontlátás miatt! Látom, hogy kicsit biceg, de biztosan jobban van már, hiszen az arcán nem látom a fájdalmas rándulásokat minden lépésnél. Mikor nekem kifordult a bokám, még ülni is fájt, állandóan grimaszoltam.
- Sziaszia sziaa! - hadarom miközben alaposan megszorongatom az ölelésben. Amíg meg nem pillantottam, nem is tudatosult bennem igazán, hogy mennyire hiányzott mióta nem láttam. Furcsa érzés, hogy a viszontlátás lehet ilyen is, és nem csak késdobálós, mint “egyesekkel”.
- Jaj, ne viccelj már! - vigyorgom szinte körbe a fejem, majd a második bók után játékosan megemelem a szoknyám szélét és egy gyors pukedlivel hálálom meg a dícséretet. - Hallod-e, te se panaszkodhatsz! Nem is emlékszem mikor láttam rajtad öltönyt. - a videóhívások hátránya, hogy az ember otthonról, akár szöszmösz melegítő pulcsiban üldögélve beszélget, és nem vágja magát csinibe egy baráti csevegés miatt.
- A sütivel megvártalak, különben csak egy maszatos tányért láttál volna előttem mire megjössz. - nyúlok az étlapért, hogy megnézzem milyen finomságokból lehet válogatni. Diéta ide vagy oda, majd este kétszer annyit futok, de most nem érem be egyetlen szelet süteménnyel. Nem kerüli el a figyelmem, ahogy leült a székre, azért valamennyire még biztosan vannak fájdalmai, még ha a mozdulat nem is ezt sugallta.
- Hát még én! Most esett csak le, hogy mennyire hiányoztál, ha előbb tudom, biztos nem várok ilyen sokat a látogatással. - bólogatok én is, majd belekortyolok az italomba. Igazából most is csak azért jöttem a városba, mert egyrészt esküvőre hívtak, másrészt ki akarom préselni a férjemből, hogy aláírja végre a válási papírokat, és nem utolsó sorban elkelne egy barát tanácsa azzal kapcsolatban, hogy mi legyen a munkámmal, merre haladjak tovább. Igazi barátból pedig kevés van, nevezetesen a legfontosabb és legjobb itt ül velem szemközt.
- Mesélj, hogy vagy, javulgat már a sérülésed, vagy ez a mostani ficánkolás csak valami fájdalomcsillapítónak köszönhető? - nehéz is lenne nem észrevenni a sétapálcát, de úgy látom a kedve az jó. A legtöbben ha hosszú ideig tart a felépülés, elhagyják magukat, de Matt úgy látszik üdítő kivétel, hiszen látszik, hogy a bicegést nem számolva szinte majd kicsattan! Jó ránézni, jó érzés, hogy ha kinyújtom a kezem akár meg is érinthetem, és nem választ el többszáz mérföld.

Vissza az elejére Go down
Rebecca Wilson
Rebecca Wilson
Age :
33
Job/hobbies :
műsorvezető
Tartózkodási hely :
Colorado Springs
Hozzászólások száma :
8
Join date :
2022. Aug. 05.

2022-08-21, 15:30


Friends reunion

Ma legszívesebben egész nap rókaformában sütettem volna a hasam a templom tetőjén, ahová nem járkálnak csak úgy fel az emberek. Éjszaka sok minden történt, én pedig megérdemelten pihennék. Ha nem lennének emberi teendőim is, hiszen fenn kell tartani a látszatot. Úgy döntöttem, hogy majd csak később megyek be dolgozni, igaz, éjszaka más munkám van, de előadhatom a lélekben sérültet, hogy az esemény mély nyomot hagyott bennem, és hogy most csak kis ideig dolgozok benn, amúgy otthon. Ami igaz is, mert ettől függetlenül oda is fel kell mutatni az eredményt.
Most azonban más miatt vagyok izgatott. Rég nem látott barátot mindig örömmel látok, még akkor is, ha, mivel ember, egy idő múlva egészen biztosan búcsút kell vennem tőle, ilyen, vagy olyan módon.
Ám addig is, mindent átélek a barátságban, amit adni és kapni lehet, amiben osztozni lehet. Jó volt látni és hallani, miként érzi magát a világ másik részén, ahogy én jegyzem meg viccesen mindig, s arra gondolok, hogyan is jutottam át erre a kontinensre. Vágyom haza időnként, s egyben félek is.
Leginkább azonban Rebecca felszabadultsága az, ami megfog. Felszabadult, vidám, élvezi az életet, időnként megszenvedi, de ez az élet.
Mivel utána a céghez megyek be, így maradt az öltöny, mint lehetőség. A nyakkendő zavar is, meg nem is, úgy van jól, ahogy van, viszont tornacipőben vagyok hajlandó csak vezetni, szeretem a kényelmet, és az néz ki, aki akar.
Kocsiba vágódtam, mert úgy kényelmesebb, és még mindig elő kell adnom a bice-bócát, így sétapálcát is hoztam magammal. Ha jól számolom orvosilag még legalább két hetet kell majd bicegnem, alig várom, hogy letegyem. Otthon persze egyből eldobom, hiszen a lábamnak már voltaképpen semmi baja. Úgy nem is tudnám megvédeni a szentélyt éjjelenként.
Már az ajtóban megérzem, azután meg meg is látom, mert olyan lelkesen pattan fel, és integet, hogy lehetetlenség nem észrevenni. Azonnal széles mosolyra áll a szám, s hogy becsuktam az ajtót, intek is felé a szabad kezemmel.
A pulthoz mennék, de a pultos kiszól, hogy majd inkább kiviszik hozzám, amit rendelnék, a kínálatot is kiviszik, nyugodtan foglaljak helyet. Azért van nagyon jó oldala is a sérülésnek. Kár, hogy már meggyógyultam. De muszáj vagyok játszani még ideig, hogy hiteles legyen.
A támaszom az asztalnak döntöm, s kap egy hatalmas ölelést Rebecca. Olyan régen láttam igaziból! Közben végig fülig ér a szám, nem győzök betelni azon a változáson, amin keresztülment.
- Csodálatosan nézel ki! - nézek végig rajta. - Remélem, van még pár ilyen ruhád. Szédítően nézel ki. - egy barát mondhat ilyet, ugye? Szerintem igen.
- Kérsz valamit? - nézek az asztalára, s látom, süti még nincs. - Használd ki a lehetőséget, hogy kihozzák nem csak a menüt, de a rendelést is. - huppanok le a székre, teljesen elfeledkezve a pálcáról.
- Tökre örülök, hogy itt vagy! - nem bírom abbahagyni a vigyorgást, olyan jó ránézni a ragyogására.
Vissza az elejére Go down
Matthew Montgomery
Róka
Matthew Montgomery
Hozzászólások száma :
7
Join date :
2022. Jun. 29.

2022-08-17, 21:58


To Matt;

Túlságosan rég nem jártam már ebben a városban, pedig itt születtem, itt jártam suliba, itt van minden és mindenki akit valaha is ismertem, mielőtt még bevetettem volna magam a nagyvárosi élet forgatagába. Volt idő, amikor nem is vágytam semmi egyébre, mint egy kis fehér léckerítéses házra, gyerekekre, és néha egy jó kis grillezésre a haverokkal. Régen gyakran sütögettünk és beszélgettünk a barátainkkal a kertben, akár nálunk akár máshol, és be kell valljam, a barátaim bizony piszkosul hiányoztak az elmúlt csaknem három évben.
Matt is ilyen, sőt, azt hiszem talán ő volt az egyetlen akit beavattam amikor interjúra mentem, és amikor összepakoltam a holmimat. Bár a távolság eléggé nagy, azért a mai világban már viszonylag kiküszöbölhető. Viszonylag rendszeresen beszélgettünk telefonon vagy más formában, ő egyike azon keveseknek, akikkel tartom a kapcsolatot és nem vágtam el minden szálat. Egyértelmű volt tehát, hogy ha néhány hétre haza látogatok, akkor mindenképp találkozni szeretnék vele. Persze tudom, hogy rettenetes barát voltam, hogy csak úgy leléceltem, de szerintem, ismerve a körülményeket (nevezetesen azt, hogy a férjemmel nem akartam véletlenül sem összefutni), talán nem neheztel rám a kelleténél jobban.
Tudom, hogy sokat változtam, lehet, hogy nem is teljesen előnyömre. Régebben kényelmes, átlagos ruhákat viseltem, imádtam például a kopott farmert és a kockás inget tornacipővel. Ma már, bár szerintem lehet vagy negyven pár cipőm, valószínűleg nincs közte tornacipő. Szóval, egy kicsit merengve, szinte szorongva készültem a mai sütizésre, és nem azért mert randi lenne vagy ilyesmi. Nem szeretném, ha a barátom csalódna bennem, hogy ő is a fejemhez vághassa amit Colin előszeretettel hangoztat: “nagyvárosi picsa lettem”. Szóval, a lehető legegyszerűbben öltöztem, egy egyszerű, apró virágmintás nyári ruha és egy szandál, szerintem ezzel nem lógok ki a kisvárosi népek közül túlzottan.
Még mindig megvan a kedvenc cukrászdám, így egy kis izgatottsággal sétáltam az épülethez. Nincs is messze a hoteltől ahol megszálltam, egészen hamar ide is értem. A teraszon foglaltam helyet, barátságosabb, és nem is mászkál át minden egyes vevő az ember hátán, lehet beszélgetni és élvezni a finomságokat büntetlenül. A pincérnő kedvesen kérdezte, hogy mit szeretnék fogyasztani, de egyelőre csak egy limonádét kértem naranccsal és málnával. Alig érkezett meg a hűsítő ital, amikor láttam Mattet belépni a cukrászda ajtaján, így felpattantam a kényelmes székből, majdnem felborítva a napernyőt.
- Matt! Szia, itt vagyok! - integetek egy fülig érő mosoly kíséretében. Messziről ez a lelkes mozdulat valószínűleg úgy néz ki, mintha egy darázzsal hadakoznék. Ha észrevett, megvárom amíg az asztalhoz ér, majd néhány izgatott lépés után közelebb megyek, hogy ha öleléssel nem is, de legalább néhány puszival üdvözöljem, ha nincs ellenére.
Vissza az elejére Go down
Rebecca Wilson
Rebecca Wilson
Age :
33
Job/hobbies :
műsorvezető
Tartózkodási hely :
Colorado Springs
Hozzászólások száma :
8
Join date :
2022. Aug. 05.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom

1 / 1 oldal
Ugrás:
Aller en haut Aller en bas